Trener - Księgowość, Podatki

Koder s.c.

Kraków, 30-650, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacyjne nawiąże współpracę z trenerem z zakresu księgowości i podatków:
- nowe określenia powszechnie znanych definicji, limitów, itp.
- zmiany w podatku VAT
- zmiany w podatku CIT
- zmiany w podatku PIT
- przegląd oraz praktyczne omówienie wybranych orzeczeń
- przychody i koszty uzyskania przychodu - zasady rozliczania
- definicja kosztów uzyskania przychodu i moment poniesienia kosztu
- koszty bezpośrednie i pośrednie
- wydatki nie stanowiące kosztów uzyskania przychodu
- amortyzacja podatkowa a finansowa
- różnice kursowe
- rozliczanie różnic kursowych w oparciu o przepisy o rachunkowości
- rozliczanie dodatnich i ujemnych różnic kursowych w oparciu o przepisy podatkowe
- ryczałtowany podatek dochodowy:
- dywidendy, licencje, odsetki itp..
- zwolnienia podatkowe,
- zapłata podatku i zeznania podatkowe

Wymagania

• Wyższe wykształcenie
• Co najmniej 1 rok doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń
• Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
• Umiejętności współpracy z grupą oraz budowania autorytetu
• Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
• Umiejętność przekazywania wiedzy

Prezentacja firmy

Wdrożenia systemów ERP, utrzymanie systemów, szkolenia i konsulti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia