Trener/ka ds. profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy

Ośrodek Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa

Kraków, 31-030, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Personal Development and Growth Center „PeDaGo”
to jeden z liderów zajmujących się organizacją i sprzedażą szkoleń z zakresu profilaktyki.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy studentów IV lub V roku na stanowisko

Trener/ Szkoleniowiec

Nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi doświadczenie w zakresie

Profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy.

Zapewniamy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • elastyczną formę współpracy (umowa o dzieło lub działalność gospodarcza)
  • pracę w zmiennym systemie: 3 tygodnie wyjazdu (od pn-pt) do 200 km (w linii prostej) od miejsca zamieszkania/tydzień wolnego
  • pomoc przy prowadzeniu księgowości i pełną obsługę administracyjną
  • możliwość częstszych wyjazdów (4 tyg w miesiącu)
  • wszelki potrzebny do szkoleń sprzęt i materiały
  • szkolenia trenerskie i materiały doszkalające

Wymagania

Wymagamy:
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (IV-V rok) na kierunkach: psychologia, resocjalizacja, pedagogika
  • pełnej dyspozycyjności w tygodniach wyjazdowych (możliwa konieczność noclegów poza miejscem zamieszkania)
  • czynnego prawa jazdy oraz posiadanie własnego samochodu (istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia samochodu firmowego)
  • doświadczenia w prowadzeniu zajęć z zakresu terapii psychologicznej, warsztatów psychologicznych, indywidualnych konsultacji psychologicznych
  • znajomości zagadnień związanych z realizacją zadań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie
  • samodzielności, komunikatywności, kreatywności, rzetelności, odpowiedzialności

Jeżeli oferta wydaje Ci się atrakcyjna, nie wahaj się i prześlij swoją aplikację już dziś!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Ośrodek Psychoprofilaktyki „Nowa Perspektywa” to wykwalifikowany ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne