Trener języka niemieckiego

Eniteo Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Eniteo Group jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną realizującą swoje usługi na terenie całej Europy. Zespół Eniteo to ponad 50 lat doświadczenia w branży zdobytego na Europejskich rynkach. Główna siedziba Eniteo Group jest zlokalizowana w Polsce, w Warszawie. Nasi Klienci mogą zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy.

Dla naszych Klientów i Kandydatów staramy się zredukować złożoność działań związanych z zatrudnianiem i rozwijaniem umiejętności pracowników. Nawiązując z nami współpracę zarówno Pracodawcy jak i Kandydaci mogą polegać na solidnym i doświadczonym partnerze, zyskując możliwość swobodnego rozwoju .

Miejsce pracy: Poznań

Eniteo Group dla jednego ze swoich Klientów, międzynarodowej firmy, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Trener języka niemieckiego w dziale Visual Graphics

Nr ref.: 888439

Miejsce Pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie kwestie związane z językiem niemieckim w zespole Visual Graphics zajmującym się przygotowywaniem prezentacji PowerPoint, grafiki oraz pozostałych dokumenty wykorzystywanych przez konsultantów podczas spotkań biznesowych z kluczowymi Klientami firmy w Niemczech.

Do jej obowiązków należeć będzie również:

• Bieżące wsparcie w zakresie przygotowywanych niemieckojęzycznych prezentacji PowerPoint: korekta błędów dotyczących ortografii, interpunkcji, gramatyki itp.

• Recenzowanie dokumentów pod kątem zgodności pisowni oraz zachowania standardów graficznych, formatu oraz wytycznych projektowych

• Przygotowywanie oraz przeprowadzanie szkoleń językowych

• Współpraca z lokalnym zespołem recenzentów i edytorów dokumentów

• Ścisła współpraca z pozostałymi trenerami, wsparcie liderów poszczególnych działów w zakresie możliwości szkoleniowych

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe z zakresu filologii germańskiej lub podobne

• Biegła znajomość języka niemieckiego (poziom C1-C2)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

• Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza PowerPoint oraz umiejętność sprawnej obsługi komputera

• Gotowość do pracy w ustalanych indywidualnie elastycznych godzinach pracy (od poniedziałku do czwartku preferowane od 16:00 do 00:30, w piątek - do ustalenia)

• Dokładność i dbałość o szczegóły

• Zorientowanie na efekty, umiejętność pracy pod presją czasu

• Bardzo wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych; umiejętności dydaktyczne i pedagogiczne

• Otwartość na zmiany i chęć ciągłego doskonalenia i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i ciekawej kulturze organizacyjnej

• Umowa o pracę oraz bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

• Szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.