Opis stanowiska pracy

Szukamy lektorów języka niemieckiego do prowadzenia szkoleń językowych dla naszych Klientów biznesowych i instytucjonalnych na terenie Aglomeracji Śląskiej, głównie w obszarach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz odpowiednio do lokalizacji naszych Zleceniodawców.

Zapewniamy ciągłość realizowanych bloków szkoleniowych.

Kładziemy nacisk na jakość i profesjonalizm oferowanych szkoleń, dlatego naszym przyszłym trenerom języków obcych oferujemy możliwość uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach i warsztatach z zakresu naszej autorskiej metody nauczania oraz zagadnień z nią powiązanych.

Zależy nam na stałym rozwoju naszych lektorów, testerów, metodyków, czy audytowców, dlatego współpracujemy z księgarniami językowymi, zapewniamy dostęp do potrzebnych materiałów i narzędzi pracy, organizujemy seminaria, warsztaty i konferencje poświęcone zarówno naukowym aspektom, jak rozwojowi indywidualnemu.

Zapraszamy do współpracy!

Wymagania

Naszą ofertę współpracy kierujemy do lektorów polskich oraz native speaker-ów posiadających uniwersytecki dyplom filologiczny lub dyplom ukończenia szkoły wyższej uzupełniony metodycznym kursem nauczania języków obcych, a także języka polskiego jako obcego. Poszukujemy przede wszystkim lektorów z doświadczeniem w nauczaniu osób dorosłych.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniową, której oferta szkoleń oraz wszelkich ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
900PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia