Opis stanowiska pracy

DEKRA Polska, z siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925r.
Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Trener-Ekspert
(Warszawa)

Obowiązki:

- przekazywanie wiedzy i doświadczeń uczestnikom szkoleń DEKRA
- przekazywanie wiedzy z wymaganej tematyki
- przygotowanie i opracowanie materiałów szkoleniowych
- administrowanie harmonogramem szkoleniowym

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym środowisku
- elastyczna forma zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w stabilnej organizacji

Wymagania

- znajomość dyrektyw UE a konkretnie: dyrektywa maszynowa, dyrektywa niskonapięciowa, kompatybilności elektromagnetycznej, o urządzeniach ciśnieniowych (PED), narzędziowa
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - warunek konieczny
- wysokiego poziomu umiejętności trenerskich
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń ok. 5 lat
- umiejętność przekazywania wiedzy i dzielenia się swoim doświadczeniem
- wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i pracy w zespole
- umiejętność przeprowadzania prezentacji przed grupą
- dyspozycyjność
- gotowość do podróży służbowych

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV wraz z zestawieniem przeprowadzonych szkoleń.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia