Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji Invesis Polska

Trener – Edukator

Miejsce pracy: Warszawa

Centrum Rozwoju Edukacji i Kompetencji INVESIS Polska, firma szkoleniowa realizująca, warsztaty dla pracowników oświaty oraz uczniów, a także szkolenia dla pracowników administracji publicznej, pracowników Ośrodków Pomocy Społecznej, członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Zespołów Interdyscyplinarnych, poszukuje Trenerów– Edukatorów do realizacji szkoleń na terenie całego kraju.

Poszukujemy:
Trenerów – Edukatorów do przeprowadzenia szkoleń i warsztatów z zakresu szeroko pojętej profilaktyki uzależnień oraz przeciwdziałania przemocy.

Obowiązki:
 Prowadzenie szkoleń i warsztatów
 Przygotowywanie autorskich materiałów szkoleniowych
 Współpraca w zakresie przygotowywania oferty szkoleniowej.
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenie warsztatu szkoleniowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Współpracę opartą na partnerstwie i jasnych zasadach
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz swojego portfolio z uwzględnieniem doświadczenia w danej tematyce szkoleniowej.

Oczekujemy:

 Wykształcenia wyższego kierunkowego pedagogicznego lub psychologicznego

 Minimum dwuletniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń

 Praktycznej wiedzy i umiejętność przekazywania jej podczas szkoleń

 Dyspozycyjności i mobilności

 Wysokiej kultury osobistej

 Terminowość, dobrej organizacji pracy oraz skrupulatność