Trener Działu Sprzedaży

TNT Express Worldwide

Warszawa, mazowieckie

TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
oraz w obu Amerykach.
W 2015 TNT wypracowało 6,9 mld € przychodu.
TNT Express poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Rozwijanie wiedzy, umiejętności oraz postaw pracowników Działu Sprzedaży w celu maksymalizacji wyników sprzedaży
  • Planowanie we współpracy z kierownictwem Działu Sprzedaży programów szkoleniowo-rozwojowych dla pracowników Działu
  • Opracowywanie i aktualizacja programów i materiałów szkoleniowych na podstawie analizy potrzeb biznesowych oraz grup docelowych
  • Skuteczne wdrażanie korporacyjnych programów szkoleniowych
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla nowych pracowników
  • Administrowanie logistyką szkoleń, monitorowanie jakości i efektywności oraz przygotowanie sprawozdawczości dotyczącej szkoleń
  • Udział w procesie planowania i realizacji indywidualnych programów rozwojowych dla wybranych pracowników Działu Sprzedaży.
  • Udział w sesjach typu: shadowing oraz coach the coach związanych z rozwojem kompetencji coachingowych Regionalnych Kierowników Sprzedaży.,
  • Aktywne monitorowanie trendów rynkowych i wdrażanie innowacyjnych metod szkoleniowych
  • Bieżąca współpraca z kierownictwem Działu Sprzedaży

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży – mile widziane w branży usługowej B2B
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku trenera odpowiedzialnego za szkolenia i rozwój zespołów sprzedażowych.
  • Doświadczenie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń oraz programów rozwojowych dla Kierowników Działu Sprzedaży.
  • Potwierdzone umiejętności w zakresie pracy coachingowej
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w obszarze zwiększania efektywności pracy Przedstawicieli Handlowych/Handlowców (SFE)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie (min C1)
  • Dojrzałość biznesowa - umiejętność skutecznego komunikowania się z pracownikami różnych krajów oraz różnych poziomów decyzyjnych.
  • Entuzjazm, umiejętność motywowania i inspirowania do rozwoju
  • Wysoka orientacja na wynik, umiejętność angażowania innych do realizacji celu
  • Umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
  • Pakiet MultiBenefit/MultiSport
  • Samodzielne stanowisko w prestiżowej Firmie o wysokiej renomie
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz współpracę ze zgranym zespołem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.