Trener ds. Odżywiania i Suplementacji

Morgan

Włochy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do współpracy dynamicznych osób które gotowe są zdobyć nowy atrakcyjny zawód:

i prezentowania firmy na terenie miejsca swojego zamieszkania.
Z doświadczeniem lub bez doświadczenia a gotowych do przyuczenia.

Mile widziani (również możliwość wykonywania na dodatkowo) instruktorzy fitness-aerobiku i wf oraz osoby ze specjalnością: dietetyka, żywienie człowieka, profilaktyka zdrowotna, promocja zdrowia, rehabilitacja, medycyna, farmacja.

Oferujemy:
- stałą pracę opartą umową agencyjną,
- wysokie zarobki prowizyjne, premie + bonusy,
- jasną ścieżkę awansów i kariery,
- możliwość samorozwoju,
- system szkoleń lokalnych, krajowych i zagranicznych,
- duży zakres samodzielności,
- elastyczny nienormowany czas pracy.
Wymagania

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie klientów,
- organizowanie spotkań z klientami,
- prowadzenie konsultacji w gabinecie lub u klienta,
- sprzedaż produktów,
- zapewnienie klientom zindywidualizowanej obsługi,
- budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Wymagania

- wysoka kultura osobista i dbałości o wygląd,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodzielność w działaniach,
- determinacja, zaangażowanie oraz wytrwałość w dążeniu do osiągania celów,
- umiejętność pracy w grupie,
- własnej działalności gospodarczej lub w przyszłości gotowości założenia.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do młodego zespołu 3 osoby , które gotowe są zdobyć n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi