Trener do przeprowadzenia warsztatów integracyjnych

Aniwio Śląski Instytut Biznesu

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przeprowadzenie 5-o dniowych warsztatów integracyjnych wraz z treningiem interpersonalnym.
Mile widziane oferty zawierające przykładowy program szkolenia.

Wszelkie pytania dot. oferty prosimy kierować na adres email.

Wymagania

· Wykształcenie wyższe, preferowane psychologiczne

· Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu komunikacji oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych w firmie/organizacji

· Przeprowadzenie co najmniej 3 warsztatów (w tym jeden o czasie trwania ok. 30 godz szkoleniowych) dla osób bezrobotnych/nieaktywnych zawodowo chcących założyć spółdzielnię socjalną

· Umiejętność wprowadzania różnorodnych metod pracy w grupie szkoleniowej poszerzających umiejętności interpersonalne i samorozwojowe członków zespołu potwierdzone odpowiednimi certyfikatami lub zaświadczeniami

· Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi w tym niepełnosprawnymi intelektualnie

Prosimy o załączenie do CV następującej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji przez firmę Aniwio Śląski instytut Biznesu Anna Rzepecka (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia."

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń i doradztwie dla firm w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne