Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy oraz rozszerzeniem oferty szkoleniowej, Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje ekspertów, którzy chcieliby nawiązać z nami współpracę w zakresie przygotowania i prowadzenia kursów, warsztatów, wykładów lub szkoleń na terenie całej Polski.

Chętnie nawiążemy współpracę z ekspertami z: ekonomii i przedsiębiorczości, zarządzania w biznesie, aktywnej sprzedaży, doradztwa zawodowego i rozwoju personalnego, psychologii, pedagogiki, informatyki, księgowości a także z tematów bliskim zagadnieniom związanym ze zdrowym trybem życia i dietetyką.

Wszystkim aplikującym gwarantujemy przynajmniej jedną z poniższych form współpracy:
a. Prowadzenie kursu, warsztatu, wykładu, szkolenia (praktycznie „od zaraz”).
b. Wspólne przygotowanie nowego scenariusza wydarzenia organizowanego przez WANiR.
c. Dodanie do bazy ekspertów WANiR, wykorzystywanej do projektowania oferty szkoleniowej.

Wymagania

Prosimy o przesłanie drogą elektroniczną CV (ze zdjęciem) w formacie .doc lub .pdf zawierające:
a. podstawowe informacje o sobie;
b. informacje o wykształceniu i ukończonych kursach, uzyskanych certyfikatach;
c. informacje o doświadczeniu – zwłaszcza w zakresie przygotowania i prowadzenia kursów, warsztatów, wykładów lub szkoleń.
d. zgodę na przetwarzanie (dla potrzeb rekrutacji) przez WANiR danych osobowych.

Każda przesłana przez Państwa aplikacja jest poddawana analizie specjalisty ds. rekrutacji, który przekazuje aplikantowi informację zwrotną o ewentualnej formie i możliwościach nawiązania współpracy.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia