Opis stanowiska pracy

Komunikujesz się w języku angielskim? Jesteś osobą dynamiczną i zorganizowaną, która lubi pracować pod presją czasu? Potrafisz sprawnie wyszukiwać informacje w Internecie? Chcesz rozpocząć współpracę w międzynarodowej firmie?

Jeśli na te wszystkie pytania Twoja odpowiedź brzmi tak, dołącz do naszego dynamicznego i prężnie rozwijającego się zespołu.

Dział Travel&Logistic pełni kluczową rolę w zakresie organizacji transportu i zakwaterowania na całym świecie. Travel&Logistic Assistant ściśle współpracuje z Technikami oraz pracownikami administracyjnymi i managementem w celu zorganizowania dla nich najkorzystniejszych rozwiązań podróży i zakwaterowania. Będziesz miała/miał kontakt z wieloma partnerami Fairwind: linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów.

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Pomorska 42.

Co oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
• Przyjazną atmosferę i fachowy zespół
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i umiejętności językowych
• Program opieki zdrowotnej dla pracowników
• Program sportowo-rekreacyjny

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prześlij aplikację z numerem referencyjnym: TLA/05/2017.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),
• Umiejętność korzystania z komputerowych systemów rezerwacji będzie dodatkowym atutem,
• Zdolność pracy pod presją czasu i podejmowanie szybkich decyzji,
• Wysokie umiejętności negocjacyjne,
• Wysoka dbałość o szczegóły,
• Pozytywna i otwarta osobowość,
• Elastyczność I dynamizm w działaniu,
• Chęć zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Prezentacja firmy

FairWind A/S jako globalny dostawca usług serwisowych i instalacyjnych t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców