Travel Consultant

Planet Escape

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Travel Consultant w firmie Planet Escape

Oferujemy pracę w bardzo szybko rozwijającej się firmie podróżniczej Planet Escape. Atrakcyjne wynagrodzenie, dużo wyzwań i niesamowicie ciekawa praca. Po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia. Dołącz do zespołu pasjonatów podróży.

Zakres zadań:

• obsługa posprzedażowa Klientów (pisanie indywidualnych, przewodników pod danego Klienta, tworzenie mapek, pisanie tekstów o egzotycznych państwach, tłumaczenia angielsko-polskie)

• działania administracyjne (poczta, wykupywanie ubezpieczenia, zajmowanie się umowami)

• pisanie tekstów na bloga, opisywanie hoteli, miejsc, państw - ogólnie praca z tekstem

Od Kandydatów oczekujemy:

• bardzo dobrej znajomość angielskiego

• bardzo dobrej znajomości pakietu Office

• bardzo dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności

• umiejętności pracy pod presją czasu;

• zainteresowania podróżami

• umięjętności pisania, posiadanie 'lekkiego pióra'

Oferujemy:

• atrakcyjne warunki finansowe

• indywidualny program wdrożenia do pracy

• możliwości rozwoju – z góry ustalona ścieżka kariery

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Planet Escape z siedzibą w Krakowie zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

Wymagania

• 1-2 letnie doświadczenie w prowadzeniu biura (kalendarz, umowy, itp)
• systematyczności, zwracanie uwagi na szczegóły
• dobrej znajomość angielskiego

Prezentacja firmy

Planet Escape to butikowe biuro podróży zajmujące się tworzeniem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka