Transportowiec - Niemcy

Trenkwalder

Neutraubling, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Neutraubling
Zakres obowiązków:
  • transport oznaczonych towarów zgodnie z wyznaczoną trasą,
  • meldowanie dostaw KANBAN w systemie SAP,
  • zabezpiecznie ładunku.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługi suwnic- mile widziane,
  • język niemiecki na poziomie B2 ( w mowie i w piśmie),
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • znajomość podstaw SAP.

Oferujemy:
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2865 euro brutto miesięcznie( 40h w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne.
  • umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • dodatek urlopowy i świąteczny,
  • dobre warunki w miejscu pracy,
  • stała opieka polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy