Transport Specialist

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1111141

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej ulokowanej w Tychach, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. transportu.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych zgodnie z zamówieniami oraz założonym budżetem,
  • Planowanie i koordynowanie przewozu, nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zleceń,
  • Monitorowanie wskaźników, m.in. OTIF
  • Ewidencjonowanie i planowanie zleceń w SAP, kontrola kosztów, planowanie przetargów na transport
  • Pełny nadzór nad dokumentacją
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość świadczonych usług
  • Przyjmowanie i tworzenie zamówień w systemie informatycznym
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z powierzoną grupą klientów
  • Planowanie dostaw do powierzonej grupy klientów
  • Wspracie w krótkoterminowym planowaniu produkcji

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z logistyką krajową, export, cła
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Efektywne planowanie i organizacja pracy własnej
  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, premie)
  • Pracę w międzynarodowym stanowisku
  • Bardzo miłą atmosferę

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy