Transition Manager

Cyclad Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdynia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Informacje o projekcie:

• Branża: BPM (Business Process Management)
• Rodzaj projektu: finanse / księgowość / spedycja
• Lokalizacja: Gdynia
• Harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku 8.30-17.00

Zadania:
• Budowa bliskich relacji z kluczowymi wewnętrznymi interesariuszami i klientami
• Konfigurowanie metryki wyników (SLA i KPI)
• Doskonalenie metodologii firmy
• Dokładne i proaktywne śledzenie projektów - zarządzanie ryzykiem, problemami, eskalacją i kamieniami milowymi
• Silne zarządzanie budżetem z wykorzystaniem szablonów budżetu firmy
• Codzienne / cotygodniowe / comiesięczne spotkania ze wszystkimi zainteresowanymi stronami
• Tworzenie raportów zarządczych i prezentacji dla najwyższego kierownictwa
• Obsługa potencjalnych lub obecnych prezentacji klientów
• Odpowiedz na zapytania RFI / RFP wraz z Zespołem ds. Rozwiązań

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
• Znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem
• Dogłębne zrozumienie różnych aspektów biznesu BPO - SLA, Baselining
• Doskonałe umiejętności zarządzania projektami stosowane w szerokim zakresie i liczbie typów projektów, złożoności, domen i obszarów geograficznych
• Wykazanie umiejętność rozumienia złożonych środowisk z wieloma projektami i szybkiego diagnozowania potencjalnych zagrożeń i problemów
• Przynajmniej 3 lata doświadczenia w kontaktach z klientami
• Współpraca z zespołem Projektów IT w celu dostarczenia rozwiązania technologicznego (infrastruktura i narzędzia)
• Zrozumienie metodologii doskonalenia procesu - preferowane Six Sigma, Green/Yellow Belt
• Dobra znajomość MS Project i MS Visio (metodologie mapowania procesów)

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po sześciomiesięcznym okresie próbnym)
• Prywatna opieka medyczna z bardzo atrakcyjną ofertą
• Prywatne ubezpieczenie
• Kartę sportową Multisport
• Bilety do kina, vouchery do różnych sklepów, na benzynę, itp.
• Miesięczne lub roczne premie
• Owocowe poniedziałki
• Dogodna lokalizacja biura (3 km od morza, blisko stacji SKM Redłowo)
• Szeroki zakres szkoleń (umiejętności miękkich, kursów komputerowych, językowych)
• Możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, wielonarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.