Training Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1128783

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, innowacyjnej firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko TRAINING SPECIALIST

Opis stanowiska
  • Tworzenie ofert szkoleniowych
  • Przygotowywanie dokumentacji szkoleń
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z uczestnikami szkoleń
Wymagania
  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, reprezentatywność
  • Język angielski min.B1 (możliwość nauki w firmie)
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w firmie innowacyjnej
  • Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy
  • Możliwość korzystania ze szkoleń w tym zagranicznych
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, tablet, telefon)
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego/włoskiego
  • Prywatną opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland