Training Logistic Coordinator

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, dużej amerykańskiej firmy produkcyjnej z Wrocławia, poszukujemy kandydatów / kandydatki:

Nr ref.: 39067
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

Znakomicie znasz języka angielski?

Bardzo dobrze radzisz sobie z programem exel?

Marzysz o zdobyciu pierwszego doświadczenia w międzynarodowej firmie?

Zaaplikuj już teraz!

Twoim zadaniem będzie:

  • wprowadzanie szkoleń do systemu SAP
  • prowadzenie zestawień szkoleń w programie exel
  • współpraca z działem szkoleń oraz innymi działami w firmie

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi programu EXEL
  • Otwartość i komunikatywność
  • Samodzielność i proaktywność
  • Chęć zdobycia doświadczenia w kluczowym projekcie

Oferta:
  • pracę w firmie międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę tymczasową na rok
  • możliwości rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)