TRAINING COORDINATOR / Koordynator ds. Szkoleń

Global Wind Service Poland Spółka z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Global Wind Service jest jedną z największych firm w Europie, oferującą instalację i serwis turbin wiatrowych na całym świecie. Dzięki właściwym ludziom, odpowiednim narzędziom i pełnej elastyczności dbamy o to, by zapewnić Klientom najlepsze rozwiązania o najwyższej jakości.

Obecnie do polskiej siedziby w Szczecinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zatrudnienie osoby rozpocznie się od szkolenia i wprowadzenia w zakres obowiązków.

Obowiązki:

  • Proaktywne monitorowanie ważności certyfikatów;
  • Elektroniczna i fizyczna archiwizacja certyfikatów;
  • Aktualizacja informacji o certyfikatach w systemie informatycznym Saviom;
  • Rezerwowanie szkoleń dla techników zgodnie z harmonogramami pracy;
  • Nadzór nad dokumentacją związaną ze szkoleniami;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem ocen szkoleń;
  • Zatwierdzanie faktur związanych ze szkoleniami.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • Komunikatywność, otwartość i elastyczność, szacunek dla innych ludzi i innych kultur;
  • Systematyczność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zmiennym środowisku i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym);
  • Pracę w młodym i pełnym entuzjazmu zespole;
  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon służbowy;
  • Pakiet medyczny;
  • Praca w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego w codziennej pracy.

Prezentacja firmy

Global Wind Service powstał na początku 2008 roku i w dniu dzisiejszym s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Sprzedaż