Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy będącej liderem w branży tytoniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Trade Program Assistant

Nr ref.: 42425
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • administracja programami handlowymi
  • wsparcie dla pracowników terenowych w zakresie programów handlowych
  • wsparcie w rozliczaniu programów handlowych
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość jęz. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • łatwość poruszania się w środowisku biznesowym
  • umiejętność szybkiego uczenia,
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową ( od 1 grudnia) - 3 miesiące okres próbny z możlwiością przedłużenia
  • możlwiość rozwoju
  • możlwiość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • praca w dynamicznym zespole
  • lokalizacja  - okolice Dworca Gdańskiego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)