Trade Marketing Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie Trade Marketing Specialist.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie aktywnościami trade marketingowymi dla podległych marek w wybranym kanale sprzedaży.

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży FMCG posiadająca w swoim portfolio wiodące marki w kategorii słodyczy. Obecnie poszukujemy doświadczonej, zaangażowanej i energicznej osoby na stanowisko Trade Marketing Specialist, odpowiedzialnej za wybrany kanał sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Rozwój strategii dla wybranego kanału sprzedaży we współpracy z działami brand marketingu i sprzedaży,
  • Samodzielne tworzenie planów tradowych i kalendarza aktywności z wykorzystaniem analiz dotyczących zachowań klientów i konsumentów,
  • Współpraca z działem sprzedaży przy rekomendacji poszczególnych działań mających na celu wzmocnienie pozycji produktów w poszczególnych kategoriach,
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących rezultatów i efektywności przeprowadzonych aktywacji,

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie, preferowane o profile ekonomicznym,
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w trade marketingu w firmie z branży FMCG,
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów trade marketingowych od kreowania strategii po post-ewaluację,
  • Optymizm, umiejętność inicjowania zmian oraz samodzielność w działaniu,
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Biegła znajomość MS Office,

Oferujemy

  • pakiet benefitów,
  • rozwój w międzynarodowej organizacji,
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel