Trade Marketing Specialist z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenia oraz premie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet socjalny (m.in. wyprawki szkolne dla dzieci pracowników, konkursy pracownicze, dodatki świąteczne)

Wymagania:

  • Biegła znajomość narzędzi Google (Google Analytics, Google Search Console, YouTube Studio)
  • Umiejętność przygotowywania tekstów poradnikowych, instruktażowych
  • Wykształcenie wyższe - preferowane marketing, zarządzanie
  • Doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub agencji reklamowej
  • Biegła znajomość języka francuskiego - poziom C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność, energia i zapał
  • Nastawienie na osiąganie jak najlepszych wyników

Zadania:

  • Realizacja strategii rozwoju nowej kategorii na rynku
  • ePR i content marketing w języku francuskim
  • Obsługa kanałów ’owned media’ (strona internetowa, YouTube, blog, LinkedIn)
  • Efektywna współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów z zakresu trade marketingu
  • Wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż
  • Planowanie i koordynacja działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla kanału specjalistycznego i nowoczesnego
  • Kreowanie, planowanie i realizacja promocji trade marketingowych
  • Efektywne zarządzanie budżetem trade marketingowym
  • Przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności
  • Monitorowanie i analiza rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy