Trade Marketing Manager

Oleofarm Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.
Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region:

TMM/KN/2019

Jeśli jesteś ambitny, zorientowany na cele, pełen pomysłów, których efekty chcesz szybko zobaczyć, to jesteś osobą, której szukamy do naszego marketingowego zespołu!

Opis stanowiska

  • Tworzenie wspólnie z Brand Managerem strategii trade marketingowej dla marek;
  • Opracowanie koncepcji materiałów POS dla aptek, sklepów i sieci handlowych;
  • Wdrażanie i nadzór programów/projektów wsparcia sprzedaży (katalogi, programy lojalnościowe, konkursy, prezentacje, eventy, itp.);
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu realizacji target’ów sprzedażowych;
  • Planowanie i realizacja akcji sprzedażowych;
  • Raportowanie i ocena skuteczności działań promocyjnych;
  • Zarządzanie budżetem promocyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne) – warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word oraz PowerPoint);
  • Znajomość rynku materiałów reklamowych oraz doświadczenie we współpracy z agencjami;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i innymi działami;
  • Umiejętność strategicznego myślenia;
  • Kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • niekorporacyjne środowisko pracy;
  • pracę w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.