Tooling Engineer

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma z branży Automotive

Wsparcie procesu produkcyjnego narzędzi (tłoczników)

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Tooling Engineera.

Opis stanowiska

  • Wsparcie procesu produkcyjnego narzędzi (tłoczników)
  • Udział w projektach rozwojowych i doskonalących.
  • Ścisła współpraca z wydziałem produkcyjnym w zakresie planowania prób, modyfikacji, napraw.
  • Bieżąca weryfikacja stanu technicznego narzędzi i ich gotowości produkcyjnej
  • Koordynacja i czynny udział w przeprowadzaniu napraw, regeneracji, modyfikacji bieżących narzędzi produkcyjnych.
  • Nadzór nad tworzeniem części zamiennych.
  • Poszukiwanie rozwiązań technicznych, celem zwiększenia żywotności narzędzi produkcyjnych oraz uzyskania większej stabilności procesowej
  • Tworzenie oraz nadzorowanie zmian w dokumentacji narzędzi i oprzyrządowania.
  • Opracowywanie wskaźników oraz ich analiza
  • Udział w pracach zespołu do analizy przyczyn i skutków wad powstałych w procesie tłoczenia

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne wyższe lub średnie (preferowane: mechanika, budowa maszyn)
  • Znajomość technologii obróbki plastycznej (głównie tłoczenie, wykrawanie)
  • Znajomość budowy i działania pras mechanicznych i hydraulicznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz narzędziami ślusarskimi
  • Doświadczenie zawodowe przy obsłudze i naprawie narzędzi
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • Umiejętność logicznego myślenia i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w środowisku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość projektowania i wdrażania własnych rozwiązań
  • Ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość uzyskania dodatkowych nagród za wdrożenie nowatorskich pomysłów
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page