Tomrer / Construction carpenter / Cieśla konstrukcyjny

Stolt Bemanning AS Oslo

Norwegia, Bodo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Solt AS poszukuje dla norweskiego klienta wykwalifikowanych pracownikow w zawodzie:

Tømrer - ciesla konstrukcyjny

Miejsce pracy: Bodø

Start pracy: natychmiastowy

Opis stanowiska:
- montaż konstrukcji zewnętrznych ścian elewacyjnych,
- montaż konstrukcji wewnętrznych ścian działowych zgodnie z rysunkiem technicznym,
- montaż folii izolacyjnej,
- montaż ocieplenia z wełny mineralnej,
- obijanie zewnętrznej konstrukcji panelami,
- obijanie wewnetrznej konstrukcji płytami kartonowo-gipsowymi,
- montaż sufitów podwieszanych,
- montaż okien, drzwi oraz listw wykończeniowych.

Wymagania

- 2-3 letnie doswiadczenie na stanowisku ciesli konstrukcyjnego
- Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
- Znajomosc rysunku technicznego

Preferencyjnie:
- Doswiadczenie w pracy na terenie Norwegii (mile widziane)
- Norweski numer personalny staly lub tymczasowy (mile widziane)
- Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii - Oppholdstillatelse (mile widziane)
- Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

Prezentacja firmy

Rekrutujemy specjalistów we wszystkich zawodach z obszaru branży budowla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreslony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
85PLN - 95PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
brak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie