Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Odlewniczo – Mechaniczne KIGEMA Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

TOKARZ

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Fabryczna 10

Zadania:

  • obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
  • toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych ( brąz i mosiądz )
  • obsługa narzędzi pomiarowych ( suwmiarka )

Wymagania:

  • wykształcenie min. na poziomie zawodowym
  • mile widziane uprawnienia na sterowanie suwnicą z poziomu „0”
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywny język polski dla cudzoziemców

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie
  • pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole
  • system premiowy: premia uznaniowa i motywacyjna
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość przyuczenia do zawodu

Prezentacja firmy

Kigema sp. z o.o. specjalizuje się w odlewnictwie odśrodkowym. Na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne