Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Tokarz

Miejsce pracy: Otwock

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • toczenie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • przygotowywanie i wykonanie przyrządów niezbędnych do toczenia
  • przygotowywanie, ustawianie maszyn, dobór narzędzi do produkcji
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania:

  • znajomość sposobów obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi
  • gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej
  • znajomość sterowania Fanuc
  • doświadczenie w pracy na obrabiarkach AviaTurn 35
  • umiejętność korzystania z nakładek graficznych
  • umiejętność samodzielnego pisania programów w oparciu o G-kody
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  doświadczenie w obróbce metali (szczególnie elementów do form wtryskowych i rozdmuchowych)
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (mikrometr, średnicówka zegarowa, śruba mikrometrycznasamodzielność i odpowiedzialność podczas wykonywania swoich obowiązków

Oferujemy:

  • zakwaterowanie
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.