Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy 2 tokarzy do obsługi 2 równolegle pracujących wytaczarek karuzelowych (poziomej i pionowej)
praca : obróbka/ przygotowanie do piaskowania, zakładanie odlewów,ustawienie na 3-4 mm , na jeden cykl
- praca na dwie zmiany (1 prac. / 1 zmianę )
Zapewniamy zakwaterowanie dojazd do pracy Niemczech we własnym zakresie.
Miejsce pracy 06842 Dessau-Roßlau

Wymagania

praktyka na tokarkach konwencjonalnych, znajomosc rysunków
niekonieczna znajomosc j. niemieckiego, wystarczy wg majstra niemieckiego fachowość

Prezentacja firmy

W dziedzinie doradztwa personalnego działamy na polskim rynku od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis