Opis stanowiska pracy

Tokarz - wytaczarz manualny do Francji , bez języka ! Stawka 11 Euro netto/h

Obowiązki:

  • operator tokarek i wytaczarek
  • umiejętność zachowania bardzo ścisłych tolerancji
  • właściwe zamocowanie detalu
  • dbałość o materiał i narzędzia
  • czytanie rysunku technicznego - praca polega na odtwarzaniu elementów maszyn z rysunku / produktu
  • produkcja zarówno jednostkowa jak i seryjna
  • dbałość o prawidłową realizację całego procesu produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • wskazane techniczne min. 5 letnie
  • udokumentowane doświadczenie w pracy jako tokarz - wytaczarz, w obróbce metali
  • znajomość maszyn i narzędzi manualnych
  • umiejętność wytaczania elementów w bardzo ścisłych tolerancjach
  • znajomość rysunku technicznego
  • szybkość uczenia się, elastyczność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna i manualna
  • dyspozycyjność do wyjazdu od kwietnia 2017 roku

Nasza oferta

  • wysokie wynagrodzenie ok.11 Euro netto/godz
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • sprawdzone miejsce pracy
  • zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę (!) zapewnione dojazdy z miejsca zamieszkania do pracy
  • zorganizowany przejazd do Francji
  • opiekę mentorską przed i w trakcie trwania kontraktu
  • możliwość zdobycia zagranicznego doświadczenia i długoterminowej współpracy

O naszej firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. Posiadamy certyfikat Marszałka woj. pomorskiego nr 8620. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w branży budowlanej, przemysłowo - produkcyjnej i opiekuńczej.

Nasz zespół od 15 lat doradza i oferuje sprawdzone miejsca pracy u solidnych pracodawców na terenie Europy. Posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Norwegii, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Polski.

Naszymi klientami są firmy funkcjonujące od wielu lat w swojej branży o mocno ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewnia to naszym kandydatom bardzo dobre warunki zatrudnienia na warunkach norweskich, angielskich czy francuskich.

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne