Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

tokarz

Nr ref.: 40799
Praca stała
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
  • prace tokarskie na tokarkach konwencjonalnych
  • dorabianie brakujących części

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. zawodowe - kierunkowe
  • minimalne praktyczne doświadczenie w pracach na tokarkach
  • chęć do pracy i zaangażowanie
  • zdolność i gotowość do ewentualnych nadgodzin
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • dostęp do wiedzy i doświadczenia oraz możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)