Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Tokarz

Miejsce pracy: Bugaj

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa tokarki konwencjonalnej
  • Obsługa suwnicy z poziomu zerowego,
  • Dobieranie i stosowanie optymalnych parametrów skrawania (prędkość, głębokość skrawania),
  • Dobór i mocowanie narzędzi,
  • Praca z długimi elementami z podtrzymką,
  • Kontrolowanie i regulowanie przebiegu obróbki oraz korygowanie błędów kształtu i wymiarów spowodowanych zużyciem ostrza,
  • Dokonywanie pomiarów suwmiarką, mikrometrem i średnicówką,
  • Czyszczenie i konserwacja używanych maszyn, narzędzi i uchwytów

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w pracy przy obsłudze tokarek konwencjonalnych, czytanie rysunków technicznych,
  • doświadczenie w doborze narzędzi skrawających oraz posługiwać się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr i średnicówka),
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferta:

  • praca na II zmiany
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system świadczeń pozapłacowych,
  • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Numer referencyjny: TK/PZN/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.