Opis stanowiska pracy

• obsługa nowej tokarki CNC, HAAS typ ST-10 i ST-30
• wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym
• programowanie oraz ustawianie maszyn CNC
• konserwacja oraz utrzymywanie w dobrym stanie maszyn
• kontrola jakości wytworzonych produktów
• praca na 2 zmiany
• bardzo dobre warunki pracy
• lokalizacja: w pobliżu ulicy Radzymińskiej , Warszawa

Wymagania

• preferowane wykształcenie techniczne na kierunkach mechanicznych
• wykształcenie: minimum średnie
• doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• umiejętność samodzielnego ustawiania i programowania maszyn CNC z systemem HAAS /FANUC umiejętność używania narzędzi pomiarowych
• zdolności manualne, dokładność i precyzja
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Prezentacja firmy

Firma produkująca urządzenia precyzyjne i laboratoryjne.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji