Petralana w restrukturyzacji
POLSKI
PRODUCENT
WEŁNY
SKALNEJ

Tokarz/mechanik

Miejsce pracy: Bytom

Petralana SA poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa tokarek/frezarek manualnych,
  • produkcja elementów(częściej) do maszyn typu wały, koła, pokrywy, tuleje
  • wykonywanie czynności konserwacyjnych, naprawczych w obszarze utrzymania ruchu, zabezpieczanie jakości urządzeń i narzędzi

Wymagania:

  • Znajomość technik obróbki skrawaniem
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość przyrządów pomiarowych
  • Znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem
  • Wykształcenie zawodowe o profilu obróbka skrawaniem – tokarz
  • Mile widziane doświadczenie spawalnicze
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.