Tokarz konwencjonalny, Tokarz manualny, praca w Niemczech

Aluminium-Service

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobSkala poszukuje kandydatow dla zakladow produkcyjnych w Niemczech w zawodzie

Tokarz konwencjonalny / manualny

Praca polega na samodzielnej obsłudze tokarek konwencjonalnych przy produkcji jednostkowej lub malo seryjnej.
Koniecznie wymagane jest:
• Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
• Doświadczenie w obsłudze tokarek konwencjonalnych
• Znajomość języka niemieckiego
• Samodzielne wykonanie wszystkich koniecznych pomiarów

CV prosze tylko po polsku lub niemiecku, angelskie CV nie akceptujemy !!!

Nasza Oferta:
• Kontakt z nami jest w jezyku polskim
• Stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• Bardzo dobra zapłata
• Dostęp do najnowszych technologii i możliwość rozwoju zawodowego
• Pomoc przy zakwaterowaniu i w spraw organizacyjnych

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze tokarek konwencjonalnych przy produkcji jednostkowej lub maloseryjnej

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi przez nas kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecką firma produkcyjna w Niemczech. <br/>Zatrudnienie na b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis