TOKARZ KONWENCJONALNY -14-15€ brutto+ zakwaterowanie na start

Headwaypersonal GmbH

Niemcy, Landsberg am Lech, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w malym zakladzie metalurgicznym w miejscowosci Finning obok Landsberg am Lech (Bawaria).

OFERUJEMY:
- 14-15€ brutto (plus dodatki taryfowe)
- zapewnione zakwaterowanie na start (tj. pierwsze 3 miesiace 100% gratis, kolejne 3 miesiace 50% dofinansowanego czynszu a po okresie probnym pracownik sam organizuje swoje zakwaterowanie)
- niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony
- zwrot kosztow podrozy

Wymagania

WYMAGAMY:
- doswiadczenie jako tokarz konwencjonalny
- dowsiadczenie jako frezarz mile widziane
- wlasny samochod na dojazdy do pracy (okolo 10 km do pracy)
- jezyk niemiecki przynajmniej komunikatywny
- chec wyjazdu na Bawarie na stale

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O PRZESYLANIE CV WYLACZNIE W JEZYKU NIEMIECKIM - gwarantowany szybki odzew !!! (posiadamy rowniez oferty na CNC itd)

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE. <br/> <br/>Wir sind e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria