Tokarz - Frezer

PROMAG S.A.

Poznań, wielkopolskie

PROMAG S.A.

Od: PROMAG S.A.
Miejsce pracy: Poznań

PROMAG S.A. dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego zatrudni w swojej centrali w Poznaniu, osobę na stanowisko:

Zadania:

  • toczenie oraz frezowanie elementów stalowych na konwencjonalnych obrabiarkach
  • podstawowe prace ślusarskie na hali produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako tokarz –frezer
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • sprawne wykonywanie prac ślusarskich i monterskich
  • samodzielność planowania i organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi szlifierek do płaszczyzn, pras mimośrodowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej, prężnie działającej firmie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę
  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczonego pracownika
  • współfinansowanie karty MultiSport
  • opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.