OTTO Work Force

Tokarz Frezer

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

W związku z intensywnym rozwojem naszego Klienta – firmy z branży produkcyjnej - i zmianami zachodzącymi na rynku górniczym i poza górniczym, OTTO Work Force Polska poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Tokarz - frezer
Nr ref.: SL/TF/08/17
Zadania i odpowiedzialność:
• Ustawianie maszyn i detali obróbki
• Realizacja procesu obróbki
• Dokonywanie pomiarów kontrolnych
• Nadzór nad narzędziami, uchwytami i pozostałym osprzętem maszyny
• Wykonywanie przeglądów, konserwacji i czyszczenia maszyny
Wymagania:
• Uprawnienia spawalnicze, metoda spawania MAG, spawanie stali „czarnej” (warunek konieczny)
• Prawo jazdy kat B.
• Wykształcenie średnie kierunkowe
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i odczytywania dokumentacji warsztatowej
• Znajomość obróbki mechanicznej (posługiwanie się narzędziami pomiarowymi)
Mile widziane doświadczenie:
• W pracy na maszynach CNC
• Przy obsłudze suwnic
• W obsłudze tokarek/frezarek/szlifierek
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• System premiowy
• Narzędzia pracy (telefon, samochód)
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
• Rozwój w strukturach firmy
• Opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.