Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: Tokarz/frezer

Do podstawowych obowiązków kandydata będzie należało:

1. Obsługa tokarki/ frezarki
2. Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną
3. Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
4. Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi i sprzętu

Wymagania

- znajomość rysunku technicznego oraz obsługa tokarek;
- doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole;
- sumienność, odpowiedzialność.

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne