Tokarz / Frezer CNC (Holandia)

Zeitmann

Holandia, Utrecht, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Holandia, Utrecht

Obecnie dla naszego holenderskiego klienta firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Samodzielne programowanie według rysunków technicznych na różnych maszynach CNC (o 3-ch i 5-ciu osiach),
- Ustawianie i obsługa frezarki (Mazatrol/Fanuc kody G) i/lub tokarki (Fanus kody ISO),
- Obróbka złożonych elementów, pojedynczych elementów lub małych serii elementów (do 2000mm)
- Mocowanie pojedynczych elementów maszyn,
- Samodzielny dobór narzędzi,
- Dobór właściwej szybkości / RPM,
- Kontrola i mierzenie elementu wytworzonego.

Wymagania:
- Minimum 5 lat doświadczenia jako programista CNC,
- Umiejętność programowania Fanuc, Mazatrol,
- Chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- Mile widziane osoby które już pracowały w Holandii,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Pracę w renomowanej holenderskiej firmy od zaraz,
- Zatrudnienie w oparciu o holenderski kodeks pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Wynagrodzenie tygodniowe,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Pomo w załatwienie wszelkich formalności.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.