TOKARZ, do 3500-4000 zł netto miesięcznie

Tap.Talent

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY WCIĄŻ AKTUALNA!

Dla naszego klienta – dużego, nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko Tokarza.

Zadania:

  • obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej)
  • toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz, mosiądz)
  • obsługa urządzeń pomiarowych (np. suwmiarki).

Oferta:

  • umowa o pracę
  • system zmianowy
  • doświadczony i przyjazny zespół
  • fundusz świadczeń socjalnych
  • dla najbardziej doświadczonych wynagrodzenie do 3500 - 4000 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).

Wymagania

  • minimum roczne-dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane (nie obowiązkowe):

  • wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
  • zasadnicze wykształcenie zawodowe: operator obrabiarek skrawających
  • uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu „0”
  • komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).

Prosimy o niezwłoczne wysłanie swojego CV i umieszczenie w nim następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji zarówno aktualnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Prezentacja firmy

„Tap.Talent to zespół składający się z wysokiej klasy specjalistó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 927PLN - 6 809PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis