Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • ustawianie tokarek CNC z systemem Fanuc
  • programowanie na podstawie rysunku technicznego
  • kontrola jakości wytwarzanych elementów
  • rozwiązywanie problemów
  • zgłaszanie błędów

Oferujemy:

  • stawkę od 15 euro na godzinę + dodatek
  • legalną prace na terenie Belgii
  • mieszkanie
  • ubezpieczenie
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pracą na terenie Belgii

Wymagania:

  • doświadczanie na stanowisku Tokarza CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość sterowania Fanuc
  • dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • mile widziane prawo jazdy i własny samochód

Prezentacja firmy

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne