Opis stanowiska pracy

- przygotowanie maszyn, uruchamianie maszyn, monitorowanie postępu produkcji, wykonywanie kopii zapasowej programów
- montowanie narzędzi tnących, ustawianie narzędzi, ustawianie parametrów maszyn
- kontrola jakości, analizowanie błędów
- respektowanie zasad BHP
- czytanie planów technicznych
- znajomość struktury programu do sterowania numerycznego
- opanowanie techniki obróbki

Wymagania

- doświadczenie pracy na maszynach: tokarki MoriSeiki, Nakamura, DMG Mori,
- znajomość Fanuc,
- dyspozycyjność - praca po świętach Wielkanocnych
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inne, Praca Kontrola jakości