Tokarz CNC Heidenhain

Abflex Consulting

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego TOKARZA CNC, pracujacego ze sterownikiem Heidenhain. Wymagana jest umiejętność pisania programów na poziomie pulpitu maszyny.

Oferujemy:

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym oraz ubezpieczenie
- możliwość nawiązania wieloletniej współpracy

Sprawdź nas na facebooku: AB flex Praca w Holandii

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).*

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze oraz programowaniu tokarek CNC ze sterownikiem Heidenhain

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

- Własny środek transportu stanowi dodatkowy atut

Prezentacja firmy

Jesteśmy legalnie działająca firmą zarejestrowaną w Holenderskiej Izbie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji