Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 7799) poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC / Frezer CNC

Miejsce pracy: Niemcy, land Badenia Wirtembergia

Zakres obowiązków:

- obsługa i programowanie tokarek lub frezarek

- praca ze sterowaniem Sinumerik

- praca w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku tokarza cnc / frezera cnc

- dobra znajomość sterowania Sinumerik

- umiejętność programowania z pozycji pulpitu

- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Mile widziane:

- własne auto do dyspozycji

Oferujemy:

- umowę o pracę podpisywaną przed wyjazdem do pracy

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

- możliwość dłuższej współpracy

- kompleksową pomoc w oragnizacji wyjazdu

- zakwaterowanie zorganizowane w poblizu miejsca pracy

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis