Tokarz CNC / Frezer CNC

IPF GROUP S.A.

Hannover, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (certyfikat agencji zatrudnienia 7799) poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta - firmy zajmującej się budową maszyn:

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hannoveru

Zakres obowiązków:
- samodzielna obsługa i programowanie obrabiarek CNC (tokarki ze sterowaniem Sinumerik lub frezarki ze sterowaniem Heidenhain)
- praca w oparciu o rysunek techniczny
- kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów

Wymagania

- wykształcenie z zakresu obróbki metalu
- doświadczenie z zakresu obróbki metalu i obsługi maszyn CNC
- znajomość sterowania Sinumerik lub Sinumerk
- komunikatywna znajomość niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto do dyspozycji
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- praca min. 40 godz. tygodniowo
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- umowę o pracę podpisywaną z IPF przed wyjazdem do pracy (ZUS opłacany w Polsce, podatki w Niemczech)
- zakwaterowanie zorganizowane w pobliżu miejsca pracy, koszt zakwaterowania dla pracownika wynosi 300 euro miesięcznie, pozostałą część kosztów pokrywa IPF
- profesjonalna pomoc w organizacji wyjazdu
- zwrot kosztów za badania medycyny pracy i ubrania robocze

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria