Tokarz CNC do Francji (zarobki od 12 Euro netto)

Personal Expert Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego stałego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Tokarz CNC do Francji

Obowiązki

  • operator  tokarek cyfrowych
  • umiejętność programowania,
  • właściwe zamocowanie detalu,
  • praca na materiałach o małych i średnich gabarytach
  • dbałość o prawidłową realizację całego procesu produkcji,

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie  od 12 Euro  netto/godz,
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • pracę na dwie zmiany,
  • sprawdzone miejsce pracy,
  • zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę
  • zorganizowany przejazd
  • opiekę koordynatora polskojęzycznego w trakcie trwania kontraktu
  • możliwość zdobycia zagranicznego doświadczenia

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, wskazane techniczne
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na  tokarkach CNC oraz manualnych w obróbce metali
  • znajomość rysunku technicznego
  • szybkość uczenia się, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna i manualna

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Personal Expert Sp. zo.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych - j.t. Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Słowa kluczowe: produkcja, praca na produkcji, praca produkcja, zagranica, operator frezarek cnc, francja,

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3-12 miesięcy
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
opłacone zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji