TMC Senior Associate / Counsel

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

TMC Senior Associate / CounselMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Doradztwo prawne na rzecz klientów z sektora nowych technologii
  • Przygotowywanie projektów pism procesowych, opinii prawnych i memorandów
  • Prowadzenie i udział w negocjacjach
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z klientami Kancelarii

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia w doradztwie w zakresie prawa nowych technologii
  • Uprawnienia adwokata lub radcy prawnego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w tym terminologii prawniczej
  • Samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i proaktywne podejście

Oferujemy:

  • Pracę przy dużych projektach w prestiżowej, międzynarodowej kancelarii prawnej
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne warunki współpracy, w tym system bonusowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.