Tłumaczka w kombinacji język polski - język angielski lub niemiecki

Audiolego Sp. z o.o.

Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: zdalna z domu

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
Sprawdzenie poprawności gramatycznej nadesłanych polskich tekstów
Wykonywanie tłumaczeń tekstów z języka polskiego na język angielski lub niemiecki
Redakcja i formatowanie tekstów
Wykonywanie innych zadań związanych z bieżącym funkcjonowaniem wydawnictwa

Oferujemy
Możliwość rozwoju zawodowego
Stałe wynagrodzenie 1450 PLN netto + premie

Oferty w postaci aplikacji zawierającej CV prosimy kierować bezpośrednio na maila.

Wymagania

Wymagania:
Doskonała, udokumentowana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w piśmie
Ukończone kierunkowe studia wyższe, najlepiej ze ścieżką tłumaczeniową (preferowani absolwenci filologii angielskiej/niemieckiej lub lingwistyki stosowanej)
Co najmniej 10 lat doświadczenia w pracy tłumaczeniowej w kombinacji język polski - język angielski lub niemiecki
Wysoki poziom używanej polszczyzny i duża wrażliwość językowa
Dokładność i precyzja

Prezentacja firmy

Wydajemy książki dla szkolenia.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja