Tłumaczka języka ukraińskiego i rosyjskiego - praca dodatkowa

Premium Vending Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Dodatkowa praca w charakterze tłumaczki (język ukraiński i rosyjski).

Praca polegać będzie na:
- tłumaczeniu rozmów telefonicznych z dostawcami z Ukrainy.
- tłumaczenie maili
- wyjazdy służbowe na Ukrainę (około 2 -3 razy w miesiącu na 2 dni)

Więcej informacji prześlemy po otrzymaniu CV wraz ze zdjęciem.

Poszukujemy osób z Lublina / Zamość / Chełm

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami.

Wymagania

Wiek do 32 lat

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne