Opis stanowiska pracy

- tłumaczenie tekstów na jeden z wybranych języków:
• Angielski,
• Niemiecki,
• Hiszpański,
• Rosyjski,
- dyspozycyjność co najmniej 5h w tygodniu,

Wymagania

- tłumaczenie tekstów na wybrany język:
• Rosyjski,

Oferujemy:

- stawkę 19,60 zł za 1800 znaków (ze spacjami),
- praca zdalna,
- studenci mile widziani ;-)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Pracujemy nad innowacyjnymi projektami. Są to aplikacje: turystyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta