Opis stanowiska pracy

Tłumacz języka angielskiego/niemieckiego
Praca stacjonarna w biurze

Ogólny zakres obowiązków:

• Tłumaczenia pisemne i weryfikacja tekstów w zakresie języka angielskiego/niemieckiego
• Tłumaczenia ustne w zakresie języka angielskiego/niemieckiego

Od kandydatów wymagamy:
• Legitymowanie się wykształceniem wyższym ( filologia ze specjalizacją tłumaczeniową, translatoryka, itp.)
• Biegłej obsługi komputera
• Biegłej znajomości pakietu Office
• Mile widziana znajomość programów CAT (MemoQ, SLD Trados Studio)
• Mile widziana znajomość obsługi programu InDesign
• Wysoka kultura osobista
•Umiejętność organizacji własnego czasu i stanowiska pracy

Oferowane warunki pracy:
• Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Opolu
• 3-miesięczny okres próbny (od maja/czerwca 2016 r.)
• Wynagrodzenie podstawowe plus stawka za stronę przeliczeniową
• Wsparcie na każdym etapie pracy

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci będą proszeni o wykonanie tłumaczenia próbnego jednej strony tekstu.
Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny należy kierować na adres biura.

Prezentacja firmy

Biuro tłumaczeń Linguini oferuje tłumaczenia pisemne oraz ustne dla firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne